13 °C Stjørdal, NO
14/08/2018

Festningsstevnet – Kyllo vant

Både publikum og skyttere koste seg i finværet oppe på Hegra Festning denne søndagen.

Sist oppdatert

Nardo Bil XC90 – post
Nardo Bil XC60 – post
Nardo Bil V90 – post

Søndag ble det 50. Festningstevnet arrangert av Hegra, Stjørdal og Skjelstadmark skytterlag. Samtlige skyttere fikk et jubileumskrus som minne fra stevnet. Festningsstevnet på Hegra Festning er det felt-stevnet som har samlet flest skyttere når man ser bort fra Landsskytterstevnet de siste femti år.

 

I “gamle” dager kunne stevnet samle over 700 skyttere. Årets deltakelse ble på  369 som er det høyeste tallet på mange år. Vinner av stevnet ble etter omskyting i finalen Morten Kyllo, Stjørdal med 40/6. Kyllo ledet etter innledende skyting med sterke 30 treff og 19 innertreff, det samme som Ole Erik Thoresen, Hommelvik.

 

Veteraner i hjelpekorpset fra v. Jostein Nielsen og sittende Gunnar H. Kyllo. De har vært med som hjelpemannskap i ca. 45 av de 50 stevnene som er arrangert på Hegra Festning. I år hadde de ansvaret for anvisningen på det doble sisteholdet med den tradisjonelle “oppdukkeren”. På bildet får ett av lagene fra fin-felten anvisning av de erfarne karene.

Franzefozz mai18 banner

 

Omskytingen foregikk mot en av de beste skytterne fra Midt-Norge, Edvin Aamot fra Orkla. Aamot er tidligere skytterprins fra Landsskytterstevnet og det var imponerende av Kyllo å tukte den erfarne skytteren i omskyting om Festningsgranaten. Kjempeartig at en lokal skytter stakk av med seieren i dette jubileumsstevnet. Vi gratulerer!!!

Minnehøytidligheten var i år mellom hovedskytingen og finalene kl. 14.00. Her holdt forradalingen og fylkesråd Alf Daniel Moen hovedtalen.

Det fine været søndag gjorde dagen til et verdig minne for både deltakere og publikum!

 

 

RESULTATER

 

Festningsstevnet, Hegra, 08.05.2011:

Faste troféer:

Festningsgranaten: 1eo. Morten Kyllo, Stjørdal (3) 40/6, 2eo. Edvin Aamodt, Orkla (5) 40/6, 3. Alf Kristian Sterten, Lensvik/Selven (4) 40/5, 4. Svein Budal, Budal (4) 40/4, 4. Per Egil Storsveen, Løiten (4) 40/4, 4. Jo Ivar Løvseth, Løiten (3) 40/4, 4. Arild Duaas, Orkla (4) 40/4, 4. Rolf M. Hellevang, Rand (4) 40/4, 9. Rune Stenmo, Stordalen (4) 40/3, 9. Arve Vassli, Stjørdal (4) 40/3, 9. Marte Aune Skårild, Heim/Hemne (3) 40/3, 9. Ingar Waag, Surnadal (4) 40/3

HV 12’s vandrepokal (beste AG3-skytter): 1. Jo I. Løvseth, Løiten 33/1, 2. Per J. Gjølga, Stallvik 30/2, 3. Bengt Rotmo, HV 12 27/3, 4. Kjell Johansen, Trondhjems 26/4, 5. Olaus Dalsplass, HV 12 20/0

Mesterskap Rekrutt: 1. Oliver O. Pedersen, Nordre Skage 39/3, 2. Ingebrigt Stamnes Reinsborg, Selbu 37/7, 3. Vidar Øvereng, Nordre Skage 37/5

Mesterskap Eldre rekrutt: 1. Kristoffer Uthus Stokke, Selbu 40/8, 2. Kristian Bergehaug, Tydal 39/8, 3. Andreas L. Svorkdal, Orkla 39/7

Mesterskap Junior: 1. Ola Edvart Haugen, Stordalen 39/7, 2. Ola M. Strand, Øvre Surnadal 39/6, 3. Lars Guldseth, Selbu 39/5

Mesterskap V65: 1eo. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 40/9, 2eo. Halvor Solum, Nordre Skage 40/9, 3. Bjørn Lindsetmo, Namsskogan 40/6

Mesterskap V73: 1. Gunnar Bjørhusdal, Namsskogan 40/10, 2. Anton Letnes, Steinkjer 39/7, 3. Jon Ohren, Surnadal 39/6

Bengt Ljungdens statuett (beste senior 30-skudd): 1. Morten Kyllo, Stjørdal (3) 30/19

Hegra Sparebanks vandrepremie (beste senior 30-skudd): 1. Morten Kyllo, Stjørdal 30/19

Veteranforeningen Hegra 1940 (beste rekrutteringsskytter mesterskap): 1. Kristoffer Uthus Stokke, Selbu (ER) 40/8

Lagskyting:

Hegra Skytterlags Pokal til beste 3-mannslag: 1. Stordalen1, 89/52 (Lars Emil Haugen (5), 29/15 , Rune Stenmo (4), 30/18 , Ola Edvart Haugen (J), 30/19 ), 2. Selbu1, 87/49 , 3. Stordalen3, 87/41

Hegra HV-områdes krus til beste AG3-lag: 1. NROF, 35/5 (Hans M. Strand (AG3), 18/3 , Åge Lier (AG3), 11/2 , Knut Grøtting (AG3), 6/0 )

Ungdomspokal til beste 3-mannslag ungdom: 1. Stordalen, 88/56 (Ola Edvart Haugen (J), 30/19 , Adrian S Berg (ER), 29/22 , Lars Emil Haugen (5), 29/15 ), 2. Tydal, 86/46 , 3. Heim/Hemne, 82/32

Hovedskyting:

Klasse Aspirant: Arnt-Inge Fremstad, Floren 20/4, Camilla Kjøsnes, Tydal 21/14, Jan Robert Kristiansen, Stjørdal 6/0, Kevin Nerdal, Trondhjems 9/1, Lasse Aas, Tydal 17/10, Martin Gudem, Hegra 11/5, Ruben Sandnes, Glåmos 19/5

Klasse Rekrutt: 1. Ingebrigt Stamnes Reinsborg, Selbu 29/19, 2. Oliver O. Pedersen, Nordre Skage 29/18, 3. Bendik U. Stokkan, Nordre Skage 28/17, 4. Vidar Øvereng, Nordre Skage 28/16, 5. Odin Solli, Rissa 27/12, 6. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 26/10, 7. Signe Aune Skårild, Heim/Hemne 26/7, 8. Torfinn Leangen, Aasen 24/12, 9. Johan Friheim, Hegra 24/6, 10. Ivar Waag, Surnadal 23/9, 11. Mats Vassli, Stjørdal 23/7, 12. Anne Olea Bye, Lånke 20/4, 13. Anders Hjerkinn Helgetun, Opdal 18/4, 14. Jørgen Uthus, Selbu 16/6, 15. Ragnhild Haugen, Stordalen 16/4, 16. Magnus Uthus, Selbu 12/6, 17. Kai Aleksander Kristiansen, Stjørdal 10/3, 18. Jonas Holan, Lånke 7/3

Klasse Eldre Rekrutt: 1. Kristoffer Uthus Stokke, Selbu 30/24, 2. Jakob Trøan, Stordalen 30/21, 3. Marit Solem, Budal 30/21, 4. Kristian Bergehaug, Tydal 30/20, 5. Kim Andre Halseth, Levanger og Frol 30/19, 6. Andreas L. Svorkdal, Orkla 30/18, 7. Adrian S Berg, Stordalen 29/22, 8. Johannes Voll, Stiklestad og Vuku 29/18, 9. Camilla Lystad Berg, Orkla 29/15, 10. Anders Lynmo, Skogn 28/20, 11. Vegard Olsen, Nordre Skage 28/16, 12. Marius Hjellsand, Høylandet 28/13, 13. Morten Renå, Selbu 27/13, 14. Daniel Årsandøy, Nordre Skage 27/11, 15. Johannes Bye, Lånke 26/18, 16. Arne Moen Foss, Malvik 26/16, 17. Marius Kvarme, Trondhjems 25/15, 18. Frank Andre Skjervold, Floren 25/3, 19. Ole Håkan Aagård, Nordre Skage 24/14, 20. Ingrid Stav, Stordalen 24/12, 21. Maren Høgholt, Lomundal 24/12, 22. Joar Røttum, Budal 22/11, 23. Mats Hammerhaug, Lånke 21/4, 24. Liv Merethe Strand, Skjelstadmark 18/12, 25. John Harald Holden, Stordalen 15/3

Klasse Junior: 1. Lars Guldseth, Selbu 30/24, 2. Ola Edvart Haugen, Stordalen 30/19, 3. John Marius Aagård, Nordre Skage 30/14, 4. Ola M. Strand, Øvre Surnadal 29/21, 5. Sveinung Brobak, Malvik 29/20, 6. Hans Erik Strand, Skjelstadmark 29/20, 7. Svein Erik Bergehaug, Tydal 28/21, 8. Axel Erling Brandtzæg, Tydal 28/20, 9. Even Eggan, Lånke 27/16, 10. Anja N. Rønningsgrind, Byneset 27/15, 11. Ingrid Haave Avelsgaard, Skjelstadmark 27/15, 12. Gunhild Brønstad, Lomundal 26/20, 13. Jorun Øien Buseth, Singsås 26/12, 14. Sebastian Mælan, Sørfjorden 26/11, 15. Tomas Stokke, Selbu 24/16, 16. Martin Johansen, Trondhjems 24/12, 17. John-Marius Fremstad, Floren 24/8, 18. Henrik Sandnes, Glåmos 23/14, 19. Lisa-Marie Dahle, Nidaros 23/8, 20. Ole Eskil Moan, By skytterlag 23/7, 21. Vidar D. Lysevold, Singsås 18/4

Klasse V65: 1. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 30/27, 2. Torbjørn Olden, Steinkjer 30/24, 3. Halvor Solum, Nordre Skage 30/24, 4. Rolf Dahle, Nidaros 30/20, 5. Iver Nymoen, Kvikne 30/19, 6. Olav A. Veie, Levanger og Frol 30/19, 7. Olav Solheim, Soknedal 30/18, 8. Bjørn Lindsetmo, Namsskogan 30/15, 9. Gunbjørn Beitland, Hegra 30/14, 10. Leiv Myklebust, Verdal Søndre 29/19, 11. Jarle Furunes, Skogn 29/18, 12. Kjell Haugen, Mostadmark 29/17, 13. Jakob Ørsnes, Kvam 29/17, 14. Chris Overgaard, Jøa 29/16, 15. Monrad Røstad, Levanger og Frol 29/14, 16. Kolbjørn Glørstad, Nidaros 28/12, 17. Bjørn Warmdal, Hommelvik 28/12, 18. Ivar Reitan, Steinkjer 28/11, 19. Dagfinn Svenning, Herfjord 27/17, 20. Odd M. Horvli, Opdal 27/16, 21. Bjarne Hammer, Hommelvik 27/15, 22. Asbjørn Lindsetmo, Namsskogan 27/12, 23. Arne Forfod, Rissa 26/15, 24. Egil Magne Damli, Lensvik/Selven 26/12, 25. Kjell Bonaunet, Malvik 26/9, 26. Per Øyvind Torkildsen, Aasen 26/7, 27. Jostein Leikvoll, Mostadmark 25/12, 28. Harald Elverum, Høylandet 23/14, 29. Øystein Leistad, Malvik 23/8, 30. John Grue, Tynset 21/6, 31. Odd Renå, Hegra 19/3

Klasse V73: 1. Ivar Stjern, Skogn 30/27, 2. Ivar Ligård, Skjelstadmark 30/22, 3. Gunnar Bjørhusdal, Namsskogan 30/20, 4. Lorents I.Sklet, Grong 30/19, 5. Anton Letnes, Steinkjer 30/18, 6. Ola Venn, Mostadmark 30/14, 7. Øivind Hovstein, Leksvik 29/26, 8. Rolf Strand, Lensvik/Selven 29/25, 9. Jon Ohren, Surnadal 29/21, 10. Tore O. Eggen, Levanger og Frol 29/21, 11. Arvid Berggård, Tydal 29/20, 12. Arvid Jullumstrø, Nidaros 29/17, 13. Jakob Midttun, Hommelvik 29/17, 14. John Megård, Byneset 29/15, 15. Gudmund Røstad, Fagervika 28/14, 16. Egil Kulsli, Stiklestad og Vuku 28/14, 17. Ragnar Ingulfsvann, Røyrvik 28/10, 18. Ernst Thoresen, Hommelvik 27/16, 19. Per Asbjørn Moe, Henning 26/13, 20. Magne Moen, Trondhjems 26/13, 21. Arnljot By, Byneset 25/16, 22. Arne Hoven, Stjørdal 25/9, 23. Jonas Sollid, Hov 25/6, 24. Kjell A. Brevik, Byneset 24/14, 25. Martin Inge Lund, Trondhjems 21/9, 26. John Sørli, Helgådal 19/7, 27. Johan Ingulfsvann, Steinkjer 0/0

Klasse 1: 1. Åge Sandnes, Glåmos 23/11, 2. Olav Følstad, Nidaros 22/9, 3. Ole Røttum, Budal 22/4, 4. Anne Christine V. Loe, Rennebu 15/4, 5. Jostein Solem, Budal 14/5, 6. Even Midtflå, Flå (Uttrøndelag) 11/1

Klasse 2: 1. Åge Elvebakk, Levanger og Frol 29/14, 2. Emil Buvarp, Øvre Surnadal 29/14, 3. Jan Terje Jørgensen, Oddan 29/13, 4. Åge. Johnsen, Forr 29/11, 5. Nils Jøran Stenberg, Surnadal 29/10, 6. Odd Birger Olsen, Inderøy 28/6, 7. Bjørn Bylund, Verdal Søndre 27/18, 8. Terje Thoresen, Hommelvik 27/9, 9. Gisle Kjøsnes, Tydal 26/9, 10. Ole Kristian Brønstad, Lomundal 26/8, 11. Gunnar Raaen, Skjelstadmark 25/3, 12. Per Kåre Løberg, Flå (Uttrøndelag) 24/7, 13. Tor Morten Lundemo, Flå (Uttrøndelag) 23/6, 14. Ingemund Stokke, Stjørdal 22/5, 15. Stein Sandnes, Glåmos 21/9, 16. Ove Idar Grønli, Hølonda 21/7, 17. Hallgeir Meland, Lensvik/Selven 20/7, 18. Jakob Meland, Lensvik/Selven 19/6, 19. Anita Sandnes, Glåmos 17/3, 20. Ole Esten Fosli, Hommelvik 16/5, 21. Lillian Bakken, Budal 15/3, 22. Einar Rønning, Floren 15/2, 23. Fredrik Guldseth, Selbu 14/3, 24. Paal Nordland, Nidaros 12/4, 25. Arve Røsten, Alvdal 12/4, 26. Jan Erik Kjønsvik, Oddan 12/3

Klasse 3: 1. Morten Kyllo, Stjørdal 30/19, 2. Marte Aune Skårild, Heim/Hemne 30/15, 3. Jo Ivar Løvseth, Løiten 30/15, 4. Ole Einar Renå, Selbu 30/12, 5. Jørgen Husom, Folldal 30/11, 6. Hanne Waag, Surnadal 30/11, 7. Helge Tørresvold, Glåmos 30/10, 8. Frank Bilstad, Øvre Ogndal 29/10, 9. Magne L. Skårild, Heim/Hemne 29/9, 10. Kjell Morten Renå, Meråker 28/9, 11. Bernt Røkke, Meråker 28/8, 12. Anders Kvarme, Trondhjems 28/6, 13. Nils Inge Bakken, Budal 28/5, 14. Stein Erik Renå, Selbu 27/13, 15. Stian Finstad, Nidaros 26/9, 16. Ståle Stamnes Reinsborg, Selbu 26/9, 17. Thomas Larssen, Vemundvik 26/9, 18. Arne Helgetun, Opdal 26/8, 19. Norvald Storli, Flå (Uttrøndelag) 26/6, 20. Geir Johan Einang, Hegra 25/13, 21. Rune Tørresvold, Glåmos 25/11, 22. Trond Erlien, Glåmos 25/10, 23. Frode Knutsen, Nidaros 25/9, 24. Janne Kristiansen, Stjørdal 25/8, 25. Øystein Herjuaune, Malvik 25/7, 26. Hans Sandnes, Hommelvik 25/7, 27. Eirik Rotmo, Helgådal 24/11, 28. Inger Sætre, Stjørdal 24/4, 29. Ingolf Kirkholt, Rindal 23/5, 30. Gunnar Arne Einang, Hegra 22/10, 31. Martin Røe, Hølonda 22/8, 32. Olav Gjønnes, Orkla 21/8, 33. Stian Solli, Rissa 21/4, 34. Jon Aasmyr, Rennebu 21/4, 35. Hans Nordløkken, Budal 19/6, 36. John Magne Solem, Budal 18/9, 37. Kari K. Christiansen, Aasen 17/2, 38. Geir Arne Brandhaug, Sørfjord og omegn 16/5, 39. Einar Kolden, Stordalen 16/4, 40. Per Aune, Tydal 14/2, 41. Bengt Rotmo, Helgådal 9/1

Klasse 4: 1. Rune Stenmo, Stordalen 30/18, 2. Per Egil Storsveen, Løiten 30/17, 3. Arve Vassli, Stjørdal 30/16, 4. Terje Røstad, Trondhjems 30/15, 5. Arild Duaas, Orkla 30/13, 6. Rolf M. Hellevang, Rand 30/12, 7. Ingar Waag, Surnadal 30/12, 8. Alf Kristian Sterten, Lensvik/Selven 30/11, 9. Svein Budal, Budal 30/8, 10. Elin Håland, Bømlo 30/8, 11. Bjørn Arve Hansen, Heim/Hemne 29/13, 12. Håvard Sætermo, Budal 29/9, 13. Ludvig Haugen, Stordalen 29/6, 14. Ola Vinsnesbakk, Innset 28/16, 15. Øystein Bremset, Tydal 28/16, 16. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 28/13, 17. Roger Larssen, Vemundvik 28/12, 18. Sverre H. Melhus, Rissa 28/12, 19. Øystein Antonsen, Orkla 28/11, 20. Arnfinn Berdal, Rindal 28/11, 21. Jon Holan, Lånke 28/11, 22. Pål Rønningsgrind, Byneset 28/7, 23. Eimund Økdal, Flå (Uttrøndelag) 28/6, 24. Iver Bjarne Brandtzæg, Tydal 28/5, 25. Lars Bjarne Oddan, Oddan 27/14, 26. Bernt Olaf Aune, Heim/Hemne 27/11, 27. Nils Erik Lundon, Blaker 27/10, 28. Hans Iver Kojedal, Røros 26/14, 29. Jan Arne Gjønnes, Orkla 26/14, 30. Hans Jakob Løkkesmo, Budal 25/13, 31. Ragnar Landrø, Lensvik/Selven 25/10, 32. Ingebrigt Høgholt, Lomundal 25/8, 33. Odd Gjeldnes, Skogn 25/7, 34. Rune Aas, Tydal 24/8, 35. Stian Halland, Rennebu 24/8, 36. Geir Olav Leangen, Aasen 24/6, 37. Terje Buseth, Singsås 23/11, 38. Morten Island, Stjørdal 23/10, 39. Dagfinn Aune, Klæbu 23/10, 40. Ove Herjuaune, Malvik 23/9, 41. Øystein Leverås, Levanger og Frol 23/8, 42. Kristoffer S. Kojedal, Røros 23/8, 43. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal 23/8, 44. Alf Erik Bolme, Rindal 23/6, 45. Einar Edgar Bakken, Stjørdal 23/5, 46. Knut-Andreas Nordsether, Sørfjorden 22/9, 47. Terje Vestvik, Beitstad 22/8, 48. Mads Lysevold, Singsås 22/5, 49. Anders Silseth, Heim/Hemne 21/3, 50. Ina N. Rønningsgrind, Byneset 11/1, 51. Helge Rundtom, Folldal 10/0, 52. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 9/1

Klasse 5: 1. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 30/19, 2. Edvin Aamodt, Orkla 30/18, 3. Kjell Johansen, Trondhjems 30/14, 4. Lars Emil Haugen, Stordalen 29/15, 5. Ivar Skjelstad, Skjelstadmark 29/14, 6. Roar Forfot, By skytterlag 29/10, 7. Rolf Kåre Dragseth, Tydal 29/8, 8. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 28/17, 9. Jo Inge Fladvad, Nordre Skage 28/15, 10. Torkil Berg, Trondhjems 28/10, 11. Esten Skårild, Heim/Hemne 28/8, 12. Audun Fiskum, Høylandet 28/5, 13. Per Johan Gjølga, Stallvik 27/14, 14. Knut Bakken, Stjørdal 27/12, 15. Lars Petter Ven, Heim/Hemne 25/12, 16. Håvard Valstad, Mære 25/11, 17. Bård Haugros, Byneset 25/9, 18. Tor I. Laugen, Skaun 25/9, 19. Christen Sjøvold, Malvik 23/3, 20. Nichlas Wesche Evjen, Selbu 21/7, 21. Hallstein Raaen, Skjelstadmark 19/10

Klasse V55: 1. Bjørn Trøite, Rennebu 30/13, 2. Kai Nordsether, Sørfjorden 30/9, 3. Karl Dahling, Stordalen 29/13, 4. Tore Refseth, Hommelvik 29/13, 5. Per Magnar Nervik, Mostadmark 29/11, 6. Johannes Volden, Mostadmark 29/9, 7. Roger Lindgren, Stordalen 29/8, 8. Einar Thoresen, Hommelvik 28/17, 9. Jostein Lerstad, Vanvik 28/13, 10. Jon G. Hofstad, Skjelstadmark 28/6, 11. Kolbjørn Damås, Verdal Søndre 27/8, 12. Gunnar Fornes, Hegra 27/8, 13. Idar Moseng, Nora 26/18, 14. Jomar Valli, Hommelvik 26/15, 15. Stein Haugen, Hølonda 26/8, 16. Bjarne By, Trondhjems 25/9, 17. Knut Fossbakk, Hegra 25/8, 18. Ivar Otto Husby, Trondhjems 24/10, 19. Bjørn Hegset, Surnadal 24/10, 20. Jan Enlid, Budal 24/10, 21. Even Langli, Rindal 24/7, 22. Normann Bremset, Tydal 23/14, 23. Arne Herjuaune, Malvik 23/11, 24. Per A Bakken, Flå (Uttrøndelag) 23/4, 25. Odd Larssen, Vemundvik 21/7, 26. Tore Olav Moen, Herfjord 20/4, 27. Svein O. Østeraas, Hommelvik 20/3, 28. Roald Strand, Malvik 20/3, 29. Øyvind Damås, Leksvik 17/3, 30. Petter Bakøy, Rissa 14/4, 31. Odd Arne Haugvold, Stjørdal 6/0

Klasse AG3: 1. Jo I. Løvseth, Løiten 26/10, 2. Bengt Rotmo, HV 12 23/4, 3. Per J. Gjølga, Stallvik 22/5, 4. Kjell Johansen, Trondhjems 21/5, 5. Olaus Dalsplass, HV 12 20/4, 6. Hans M. Strand, NROF 18/3, 7. Rune Størseth, HV 12 14/3, 8. Lars Erik Bårdli, HV 12 14/0, 9. Åge Lier, NROF 11/2, 10. Tommy Nylander, HV 12 11/1, 11. Jan Inge Kaspersen, NROF 10/0, 12. Knut Grøtting, NROF 6/0

Klasse HK416: 1. Eirik Rotmo, HV 12 19/4

Klasse Jeger: 1. Åge Johnsen, Forr 20/10, 2. Paal Larsen, Floren 20/9, 3. Geir Arve Beistad, Lånke 20/7, 4. Rune Lernes, Floren 20/7, 5. Arnfinn Dullum, Floren 20/5, 6. Odd Ivar Rønningsgrind, Budal 19/9, 7. Tor Jan Feragen, Brekken/Aursund 19/7, 8. Frode Trangmyr, Lånke 19/0, 9. Haldor Sesseng, Lånke 18/6, 10. Bjørn Ligård, Lånke 18/4, 11. Håvard Sneisen, Hommelvik 18/4, 12. Ola Balstad, Selbu 18/3, 13. Peder Bjarne Grønås, Hessdalen 17/8, 14. Jan Høiby, Hommelvik 17/8, 15. Rolf Inge Bremset, Tydal 17/7, 16. Tore Øverkil, Stordalen 17/5, 17. Leif Landrø, Lensvik/Selven 17/5, 18. Jan Petter Malvik, Mostadmark 17/2, 19. Truls Buhagen, Hommelvik 17/2, 20. Rune Kimo, Stadsbygd 16/6, 21. Ola Husom, Folldal 16/4, 22. Sigbjørn Andersen, Helgådal 16/2, 23. Arve Aasbjørg, Frosta 15/5, 24. Oddvar Ølstøren, Lensvik/Selven 15/4, 25. Even Malvik, Mostadmark 15/3, 26. Siv Aas, Røros 15/3, 27. Vidar Morten Solli, Mostadmark 15/2, 28. Emil Kjøsnes, Tydal 15/0, 29. Hans Egil Fossen, Hommelvik 14/4, 30. Lars Otto Grønseth, Skjelstadmark 14/3, 31. Bjørnar Øvereng, Nordre Skage 14/3, 32. Sverre Aamodt, Hitra 14/2, 33. Ketil Fagerli, Markabygda 13/5, 34. Håkon Beistad, Lånke 13/4, 35. Gjermunn Fossen, Hommelvik 13/4, 36. Petter Trangmyr, Lånke 13/3, 37. Bent Nørkov, Hommelvik 13/2, 38. Arne Eggan, Burufjellet Jaktlag 13/0, 39. Svein Erik Viggen, Hell Felt og Perkusjon 12/5, 40. Nils Olaf Kyllo, Stjørdal 12/0, 41. Christian Espenes, Nordre Skage 11/1, 42. Arne O. Giskås, Øvre Ogndal 11/0, 43. Frank Dahl, Frosta 10/5, 44. Aasgeir Sørhøy, Nidaros 10/3, 45. Isak Skille, Nordre Skage 10/2, 46. Ivar Saksvik, Langstein 8/2, 47. Lars Magnar Meland, Lensvik/Selven 8/1, 48. Gunn Mary Andersen, Verdal Søndre 7/1, 49. Niklas Størseth, Tydal 3/0, 50. Norolf S. Øverkil, Floren 3/0

 


Les forrige sak:
17. mai-komitéen har reknet og kontrollreknet slik at antall is blir helt riktig til 17. mai: 2318 iskrem. – Vi ser fram til en flott markering av nasjonaldagen, sier foran f.v. Hanne Karijord, Siv Sætran og John Inge Fløtre; i midten Sunniva Marie Leirfall og Tor Helge Forbord Slind; bak f.v. Lena Cecilie Brevik og Kjersti Hovdal.
17. mai: Kom og delta!

  Noe av det vi ønsker av Stjørdals befolkning er at […]

Close