6 °C Stjørdal, NO
15/10/2018

Jaktfeltkarusell i kveld

Sist oppdatert

 

Det har vært godt over 100 skyttere på hvert stevne hittil med en topp i siste runde på Hegra festning der hele 142 skyttere deltok.

 

Det er derfor duket for mye jaktprat på Melmyra i kveld når værnesregionens mange ivrige jegere skal trene til kommende høst.

 

Resultater Hegra:

Klasse AB

 

 

 

Navn

Lag

Treff

Poeng

Øystein Bremset

Tydal

20/20

100

Jim Are Dullum

Floren

20/20

100

Arnfinn Dullum

Floren

20/20

100

Birger Meistad

Trondheim JFF

20/20

100

Petter K. Einang

Hegra

20/15

90

Rolf Inge Bremset

Tydal

19/16

89

Tore Rønsåsbjørg

Floren

15/15

75

 

 

 

 

Klasse Jeger A

 

 

 

Navn

Lag

Treff

Poeng

Geir Johnny Aasan

Skjelstadmark

20/19

98

Idar Størseth

Tydal

20/19

98

Bjørn Roger Malvik

Lånke

20/19

98

Geir Arve Beistad

Lånke

20/18

96

Emil Kjøsnes

Tydal JFF

20/18

96

Terje Fossbakk

Floren

20/17

94

Paal Larsen

Floren

20/17

94

Nils Kringen

Floren

20/17

94

Dag Rune Faanes

Frosta

20/17

94

Norolf Øverkil

Floren

20/17

94

Haldor Sesseng

Lånke

20/17

94

Per Magnar Rønning

Langstein

20/16

92

Øyvind Stene

Selbu

20/16

92

Geir Welve

Lånke

20/16

92

Karl Jostein Olsen

Frosta

20/16

92

Geir Olav Leangen

Aasen

20/16

92

Stig Olav Vilvang

Lånke

20/16

92

Jan Høiby

Hommelvik

20/16

92

Jarle Elverum

Lånke

20/16

92

Bjørn Tore Renå

Mostadmark

20/16

92

Hans Jørgen Skei

Langstein

20/15

90

Ola Balstad

Selbu

20/15

90

Ketil Tronstad

Lånke

20/15

90

Eirik Kjøsnes

Selbu

20/14

88

Arne Årvåg

Nidaros

20/14

88

Mass Kringen

Floren

20/13

86

Hans Egil Fossen

Hommelvik

20/13

86

Knut Christiansen

Aasen

20/13

86

Roger Svendgård

Frosta

20/12

84

Bjarne Ulvik

Frosta

20/12

84

Johan Petter Bye

Langstein

20/12

84

Martin Skulbørstad

Lånke

20/12

84

Frode Trangmyr

Lånke

20/11

82

Svein Erik Bjørgum

Skatval

20/11

82

Ivar Saksvik

Langstein

19/12

81

Geir Ove Moslet

Floren

20/10

80

Bjørn Ligård

Lånke

20/10

80

Lasse Aasan

Skjelstadmark

19/11

79

Frank Dahl

Frosta

19/11

79

Roger Dullum

Floren

20/9

78

Kim Aaknes

Lånke

18/10

74

Jon Eskil Juliussen

Hegra

19/8

73

Rune Aadal

Frosta

20/5

70

 

 

 

 

Klasse Jeger B

 

 

 

Navn

Lag

Treff

Poeng

Hallgeir Winge

Hell FP

20/15

90

Terje Dahl

Aasen

20/12

84

Åsgeir Sørhøy

Nidaros

20/12

84

Tore Horten

Floren

20/11

82

Stig Morten Welve

Lånke

18/14

82

Kristian Elverum

Lånke

20/11

82

Håkon Beistad

Lånke

19/12

81

Svein Erik Vigen

Floren

19/12

81

Terje Thoresen

Hommelvik

20/10

80

Vidar Morten Solli

Mostadmark

20/10

80

Leif Hegseth

Floren

20/9

78

Toralf Pedersen

Hegra

19/10

77

Gisle Reitan

Frosta

17/13

77

Per Aune

Tydal

20/8

76

Morten Welde

Stjørdal

20/8

76

Åge Lier

Stjørdal

19/9

75

Kari Bye

Langstein

19/9

75

Lars Johan Vold

Stjørdal

20/7

74

Karin Gylland

Floren

20/7

74

Ludvik Skjelstad

Skjelstadmark

18/10

74

Lasse H Stræte

Floren

20/7

74

Thomas Winterwold

Meråker JFF

20/7

74

Gunnleif Bidtnes

Lånke

18/10

74

Hans Ragnar Dahl

Floren

19/8

73

Ørjan Kirkefjord

Værnes JSK

20/6

72

Einar Waagan

Selbu

17/10

71

Wenche Skei

Langstein

19/7

71

Jonny Størseth

Lånke

19/7

71

Roger Hokstad

Aasen

18/8

70

Erling Benjaminsen

Aasen

20/5

70

Einar Rønning

Floren

18/8

70

Leif Arvid Fremstad

Floren

18/6

66

Thomas Bremset

Stjørdal

20/3

66

Hanne A Dahl

Aasen

19/4

65

Kurt A. Snekvik

Meråker JFF

18/5

64

Terje Ulseth

Stjørdal

18/4

62

Roger Bremset

Åsen

17/5

61

Marius Hoås

Stjørdal

18/3

60

Håvar Unsgård

Tydal

17/4

59

Ole Kristian Riset

Frosta

13/9

57

Eva Lassemo

Harran

15/6

57

Oddbjørn Husbyn

Skjelstadmark

16/4

56

Fridthjof Einang

Hegra

15/4

53

Petter Trangmyr

Lånke

15/4

53

Geirmund Unsgård

 

15/3

51

Geir Håkon Hammer

Langstein

12/6

48

Iver J Unsgård

Tydal

12/1

38

Svein Nygård

Langstein

11/2

37

Tor Vilhelm Myhre

Floren

4/0

12

 

 

 

 

Klasse Junior

 

 

 

Navn

Lag

Treff

Poeng

Magnus Malvik

Lånke

20/19

98

Birger Skei Nygård

Langstein

20/17

94

Tomas Renå

Mostadmark

20/10

80

Sondre Nygård

Lånke

20/9

78

Torfinn Leangen

Aasen

19/10

77

Kristian Stene

Selbu

20/8

76

Markus Trondstad

Lånke

20/8

76

John Anders Welve

Lånke

19/8

73

Markus Botten

Frosta

17/10

71

Ole Andreas Welve

Lånke

17/9

69

Simen Amdal

Lånke

19/5

67

Arja Skjerve Dullum

Floren

16/9

66

Ole Tobias Dullum

Floren

19/4

65

Niklas Størseth

TYdal

17/5

61

Børge Welve

Lånke

17/5

61

Torje Amdal

Lånke

17/3

57

Arnt-Inge Fremstad

Floren

14/5

52

Torkil Malvik Bidtnes

Stjørdal

13/2

43

Guro Bremset Bjørkøy

Åsen

10/2

34

 

 

 

 

Klasse V60

 

 

 

Navn

Lag

Treff

Poeng

Johannes Volden

Mostadmark

20/18

96

Anne Karin Skulbørstad

Lånke

20/16

92

Oddbjørn Horten

Floren

20/15

90

Arne Høiby

Hommelvik

20/14

88

Johan Aasan

Skjelstadmark

20/13

86

Georg Horten

Floren

19/14

85

Ove Stamnes

Hommelvik

20/11

82

Per Olav Elverum

Lånke

20/10

80

Jostein Børseth

Hegra

20/10

80

Håkon Skjevik

Stjørdal

19/10

77

Torgeir Kjøsnes

Selbu

20/8

76

Torbjørn Sætertrø

Floren

20/8

76

Roald Reitan

Frosta

19/9

75

Harald Sneisen

Hommelvik

19/7

71

Kjell Sivertsvik

Langstein

19/7

71

Olav Florholmen

Floren

19/6

69

Ole Birger Sørnes

Floren

18/3

60

 

 

 

 

Klasse V70

 

 

 

Navn

Lag

Treff

Poeng

Ivar Ligård

Skjelstadmark

20/17

94

Jon Kringen

Floren

20/13

86

Boris Kvamme

Frosta

20/13

86

Gunbjørn Beitland

Hegra

20/12

84

Arvid Dullum

Floren

20/11

82

Ola Venn

Mostadmark

19/12

81

Harry Kristoffersen

Floren

15/4

53

 

Les forrige sak:
Petter Stordalen fra Choice-kjeden ankommer med innbudte gjester torsdag 13. juni for å «åpne» nye Quality Airport Hotel Værnes.
Choice-dag med Petter

  Tidligere Müller-hotell i Kjøpmannsgata inngikk i Chice-kjeden da Petter Stordalen […]

Close