7 °C Stjørdal, NO
20/10/2018

Jaktfeltkarusellen – Dølan

Hallgeir Winge peker på ekornet på hold 2 stående på 20 mtr . Dette holdet var krevende! Her var det mange som ikke traff med alle skuddene. Hallgeir fikk 2-1 på ekornet og var ikke helt fornøyd med dette! Foto: Terje Ulseth

Sist oppdatert

 

Fin løype der mange fikk problemer med «ekornet» på 20 meter stående.

 

Her havnet mange under blinken ettersom kulebanen ikke har krysset siktelinjen når avstanden blir så kort. Litt skuffende at bare 73 skyttere tok turen oppover, det er den laveste deltakelsen hittil i karusellen.

 

Stordalen i dag

Fra klokka 17 i ettermiddag starter påmeldingen til runde 7 i karusellen. Oppmøte på skytebanen i Stordalen, Meråker.

 

Resultater Dølan:

 

Klasse A-B

1          Rolf Inge Bremseth     Tydal               20/20   100

2          Øystein Bremset          Tydal               19/19     95

 

Klasse JA

1          Stig Ove Vilvang            Lånke              19/18     93

2          Geir Ove Moslet            Floren              19/18     93

3          Ola Balstad                   Selbu               19/17     91

4          Haldor Sesseng             Lånke              19/16     89

5          Paal Larsen                   Floren              18/17     88

6          Per Magnar Rønning      Langstein         18/17     88

7          Bjørn Tore Renå           Mostadmark    19/15     87

8          Geir Johnny Aasan        Skjelstadmark  18/16     86

9          Terje Fossbakk             Floren              18/16     86

10        Nils Kringen                   Floren              16/16     80

11        Ivar Saksvik                  Langstein         18/13     80

12        Hans Egil Fossen           Hommelvik     18/13     80

13        Norolf S Øverkil             Floren              17/14     79

14        Martin Skulbørstad        Lånke              18/12     78

15        Rune Aadal                   Frosta              17/13     77

16        Jarle Elverum                Lånke              16/13     74

17        Lasse Aasan                 Skjelstadmark  16/13     74

18        Svein Erik Vigen            Floren              15/12     69

19        Ørjan Kirkefjord            Værnes JSK     16/8       64

20        Svein Erik Bjørgum       Skatval            16/8       64

21        Roger Dullum                Floren              14/8       58

 

Klasse JB

1          Tore Horten                 Floren              18/18     90

2          Leif Hegseth                 Floren              18/14     82

3          Hallgeir Winge               Hell Felt & P.    18/14   82

4          Gunnleif Bidtnes            Lånke              19/12   81

5          Håkon Beistad              Lånke              17/15   81

6          Thomas Wintervold      Meraker JFF    19/12    81

7          Terje Ulseth                 Værnes JSK     16/14   76

8          Ole K Vold                    Værnes JSK     16/13   74

9          Leif-Arvid Fremstad      Floren              16/12   72

10        Terje Toresen              Hommelvik     17/9     69

11        Einar Waagan              Selbu               15/10    65

12        Kurt A Snekvik             Meraker JFF    17/7     65

13        Gunnil Wæhre              Meraker JFF    15/9     63

14        Jan Inge Nessimo        Floren              15/9      63

15        Kristian Nessimo          Floren              13/10   59

16        Børge Gederås            Floren              14/8     58

17        Lasse Stræte               Floren              12/10   56

18        Lene Husbyn                Meraker JFF    15/5     55

19        Johan Petter Bye          Langstein         14/6     54

20        Eva Lassemo                Harran             11/8     49

21        Bjørnar Strid                 Meraker JFF    10/5     40

22        Bjørn Strid                    Meraker JFF     5/3     21

23        Svein Nygård                Langstein           5/2     19

24        Einar Kolden                 Meraker JFF      5/2     19

25        Ole Kristian Riset           Frosta                5/1     17

26        Oddbjørn Husbyn          Skjelstadmark    5/1     17

 

 

Klasse JR

1          Magnus Malvik                  Lånke               20/16  92

2          Lars Johan Vold                Værnes JSK     18/12   78

3          Birger Skei Nygård            Langstein         15/9     63

4          Håkon Vilvang                  Lånke              12/8     52

5          Arnt-Inge Fremstad          Floren              13/5     49

6          Markus Botten                 Frosta              12/5     46

7          Torkil Malvik Bidtnes         Stjørdal            8/5      34

8          Ole Tobias Dullum            Floren              10/2     34

 

Klasse VET. 60

1          Johannes Volden           Mostadmark    19/15   87

2          Anne-Karin Skulbørstad Lånke              18/14   82

3          Magnar Kristiansen        Lånke              19/12    81

4          Harald Sneisen              Hommelvik     18/13   80

5          Olav Florholmen           Floren              18/13   80

6          Roald Reitan                 Frosta              18/11   76

7          Torgeir Kjøsnes            Selbu               17/12   75

8          Johan Aasan                Skjelstadmark  18/8     70

9          Kjell Sivertsvik             Langstein         15/8     61

10        Viggo Olsen                 Stordalen SL    14/7     56

11        Håkon Skjevik             Stjørdalen        12/8     52

12        Ove Stamnes              Hommelvik     10/7     44

13        Steinar Tranø               Meraker JFF    7/3      27

 

Klasse VET. 70

1          Ola Venn                  Mostadmark    19/15   87

2          Jon Kringen              Floren              19/13   83

3          Arvid Dullum             Floren              17/7     65

 

Les forrige sak:
Blink snudde til 2-1

  Det var framfor alt andreomgangs angrepstrio som hadde den største […]

Close