17 °C Stjørdal, NO
16/08/2018

Rekorddeltakelse på jaktfelt

Jan Sakshaug og Jo Kristiansen hos Sakshaug Sport er storfornøyd med den store deltakelsen på jaktfeltstevnene hittil. Det er fortsatt 6 stevner igjen så det er god tid for å oppnå 5 stevner og dermed bli med på trekningen av premier for over 20.000,-.
Nardo Bil XC90 – post
Nardo Bil XC60 – post
Nardo Bil V90 – post

Sist oppdatert

 

På de tre stevnene som hittil har vært arrangert har deltakelsen vært rekordstor. Det ligger an til et snitt på over 100 skyttere pr. stevne.

 

Med seks gjenstående stevner er det fortsatt muligheter for de som ikke har hatt anledning til å være med tidligere. Deltakelse på 5 av i alt 9 stevner kvalifiserer til å bli med på trekningen av premier for over 20.000,- kroner.

Franzefozz mai18 banner

 

Solemsåsen i kveld torsdag

I ettermiddag er det påmelding oppe på Solemsåsen i Meråker mellom kl. 17-19.00.

Stevnene annonseres i Stjørdals-Nytt og terminliste finnes inne på hjemmesidene til Lånke Skytterlag samt på s-n.no og videre inn på utmark.

 

Resultater Hegra Festning og Mostadmark:

Resultater 2. runde jaktfeltkarusellen – Hegra

Hegra skl arrangerte jaktfeltkarusell onsdag 11. mai, og 111 skyttere deltok.

Klasse AB
Birger Meistad, Trondhjem JFF, 96, Jim Are Dullum, Floren, 96, Arnfinn Dullum, Floren, 95

Klasse Jr 

Magnus Malvik, Lånke, 91, Ole Andreas Welve, Lånke, 83, John Anders Welve, Lånke, 80, Katrine Iversen, Åsen, 75, Birger Nygård, Langstein, 68, Ole Tobias Dullum, Floren, 57, Niklas Størseth, Tydal, 28, Jørgen Elverum, Lånke, 13

Klasse JA
Geir Johnny Aasan, Skjelstadmark, 98, Arne Årvåg, Nidaros, 98, Edvin Rein, Floren, 94, Bjørn Roger Malvik, Lånke, 93, Pål Rønningsgrind, Byneset, 91, Rolf Inge Bremset, Tydal, 90, Knut Christiansen, Åsen, 90, Halvor Sesseng, Lånke, 89, Morten Solem, Skjelstadmark, 88, Terje Fossbakk, Floren, 87, Odd Annar Aasan, Skjelstadmark, 87, Martin Skulbørstad, Lånke, 87, Torgeir Kjøsnes, Selbu, 85, Geir Welve, Lånke, 85, Per M Rønning, Skjelstadmark, 84, Bjørn Ligård, Lånke, 84, Stig Olav Vilvang, Lånke, 84, Paal Larsen, Floren, 84, Gjermunn Fossen, Hommelvik, 83, Idar Iversen, Åsen, 83, Arne-Olav Husby, Åsen, 82, Geir Ove Moslet, Floren, 81, Ola Balstad, Selbu, 81, Leif Hegseth, Floren, 77, Jan Gunnar Sæther, Selbu JIF, 76, Ivar Saksvik, Langstein, 75, Arve Aasbjørg, Frosta, 73, Svein Erik Bjørgum, Skatval, 72, Lasse Aasan, Skjelstadmark, 71, Bent Nørkov, Hommelvik, 70, Morten Welde, Stjørdal JFF, 51, Terje Wikmark, Stjørdal, 25

Klasse JB
Eirik Kjøsnes, Valli, 87, Hans R Dahl, Floren, 85, Henry Sesseng, Lånke, 83, Hans Egil Fossen, Hommelvik, 83, Jan Petter Malvik, Mostadmark, 81, Øyvind Stene, Selbu JF, 81, Frode Trangmyr, Lånke, 80, Ørjan Kirkefjord, Stjørdal JF, 80, Einar Waagan, Selbu, 79, Mass Kringen, Floren, 78, Stian Kvam, Åsen, 78, Nils Olaf Kyllo, Stjørdal, 78, Tina Venn, Mostadmark, 78, Kjell Morten Renå, Meråker, 77, Torgeir Schanke, Mostadmark, 76, ketil Fagerli, Markabygd, 75, Idar Størseth, Tydal, 75, Roger Svendgård, Frosta, 74, Børge Gederås, Floren, 74, Svein Erik Vigen, Floren, 74, Torbjørn Sætertrø, Floren, 73, Terje Thoresen, Hommelvik, 72, Andreas Evenhus, Åsen, 72, Kurt A. Snekvik, Meråker, 71, Roger Dullum, Floren, 71, Hans Jørgen Skei, Langstein, 69, Frank Dahl, Frosta, 69, Geir Olav Leangen, Åsen, 69, Ole Tomas Thyholt, Lånke, 68, Mads Bjørnar Skei, Langstein, 65, Kristian Elverum, Lånke, 65, Rune Lernes, Stjørdal JF, 65, Stig Morten Welve, Lånke, 64, Aksel H. Hembre, Hegra, 61, Anita Håvardsen, Stjørdal, 61, Rune Aadal, Frosta, 59, Arild Sundet, Frosta, 58, Geir Håkon Hammer, Langstein, 56, Håkon Skjevik, Lånke, 56, Karin Gylland, Floren, 55, Ola Kyllo, Mostadmark, 54, Hågen Reitan, Frosta, 53, Oddbjørn Husbyn, Skjelstadmark, 52, Jostein Rognaas, Mostadmark, 50, Kjell Olav Storflor, Hegra, 50, Torbjørn Søderlind, Hommelvik, 49, Einar Rønning, Floren, 48, Wenche Skei, Langstein, 47, Hallgeir Winge, Hell Felt & Perk., 44, Arnljot Sandvik, Langstein, 42, Per I. Lysholm, Nidaros JSK, 40, Vidar Morten Solli, Mostadmark, 40, Norolf Øverkil, Floren, 38, Jon Arne Hansen, Langstein, 34

Klasse Jr
Magnus Malvik, Lånke, 91, Ole Andreas Welve, Lånke, 83, John Anders Welve, Lånke, 80, Katrine Iversen, Åsen, 75, Birger Nygård, Langstein, 68, Ole Tobias Dullum, Floren, 57, Niklas Størseth, Tydal, 28, Jørgen Elverum, Lånke, 13

Klasse V60
Anne K Skulbørstad, Lånke, 98, Kåre Høiby, Mostadmark, 92, Oddbjørn Horten, Floren, 88, Johannes Volden, Mostadmark, 88, Roald Reitan, Frosta, 81, Jakob Grønning, Langstein, 76, Gunbjørn Beitland, Hegra, 74, Johan Aasan, Skjelstadmark, 72, Magnar Kristiansen, Lånke, 69, Kåre Wintervold, Meråker JFF, 68

Klasse V70
Johan Arnt Elverum, Lånke, 90, Ola Venn, Mostadmark, 88, Arvid Dullum, Floren, 76, Harry Kristoffersen, Floren, 53

__________________________

Resultater 3. runde jaktfeltkarusellen – Mostadmark

Mostadmark og Hommelvik skl arrangerte 3 runde i jaktfeltkarusellen 26. mai. 100 skyttere deltok.

Resultater 

Klasse V60 

1. Torgeir Kjøsnes, Selbu, 94, 2. Kåre Høiby, Mostadmark, 94, 3. Ann Karin Skulbørstad, Lånke, 87, 4. Johannes Volden, Mostadmark, 86, 5. Ove Stamnes, Hommelvik, 71, 6. Per Olav Elverum, Lånke, 58

Klasse V70 

1. Jon Kringen, Hegra, 92, 2. Johan Arnt Elverum, Lånke, 92, 3. Ola O. Venn, Mostadmark, 87, 4. Harry Kristoffersen, Floren, 81, 5. Kjell Skallan, Meråker, 66, 6. Ole Wardal, Selbustrand, 61

Klasse Jeger A 

1. Bjørn Ligård, Lånke, 100, 2. Øistein Bremseth, Tydal, 98, 3. Paal Larsen, Floren, 98, 4. Idar Iversen, Aasen, 96, 5. Jan Otto Tuset, Selbu, 96, 6. Bjørn Roger Malvik, Lånke, 96, 7. Bjørnar Ulvik, Frosta Jff, 94, 8. Nils Kringen, Floren, 94, 8. Geir Jonny Aasan, Skjelstadmark, 94, 10. Haldor Sesseng, Lånke, 94, 11. Arne Årvåg, Nidaros, 92, 12. Rolf Inge Bremseth, Tydal, 92, 13. Per M. Rønning, Skjelstadmark, 92, 14. Leif Hegseth, Floren, 92, 15. Håvard Bidtnes, Lånke, 90, 16. Ola Balstad, Selbu, 90, 17. Jan Høiby, Hommelvik, 90, 18. Gjermund Fossen, Hommelvik, 90, 19. Håvard Sneisen, Hommelvik, 86, 20. Bent Nørkov, Hommelvik, 86, 21. Martin Skulbørstad, Lånke, 85, 22. Bjørn Tore Renå, Mostadmark, 84, 23. Geir Arve Beistad, Lånke, 84, 24. Geir Welve, Lånke, 83, 25. Helge Malvik, Mostadmark, 82, 26. Stig Olav Vilvang, Lånke, 82, 27. Knut Christiansen, Aasen, 79, 28. Arve Aasbjørg, Frosta Jff, 79

Klasse Jeger B 

1. Øyvind Stene, Selbu Jfl, 100, 2. Eirik Kjøsnes, Selbu, 96, 3. Torbjørn Sætertrø, Floren, 93, 4. Hans Dahl, Floren, 88, 5. Nils Arne Husdal, Selbu, 87, 6. Einar Waagan, Selbu, 87, 7. Torgeir Schanke, Mostadmark, 87, 8. Frank Dahl, Frosta Jff, 86, 9. Jan Petter Malvik, Mostadmark, 85, 10. Lasse Aasan, Skjelstadmark, 83, 11. Stian Kvam, Aasen, 82, 12. Ketil Tronstad, Lånke, 82, 13. Frode Trangmyr, Lånke, 81, 14. Kolbjørn Kyllo, Mostadmark, 81, 15. Geir Olav Leangen, Aasen, 81, 16. Magne Guldberg, Lånke, 80, 17. Gunnleif Bidtnes, Stjørdal, 80, 18. Vidar Morten Solli, Mostadmark, 79, 19. Terje Ulseth, Stjørdal, 76, 20. Jostein Rognaas, Mostadmark, 75, 21. Jan Gunnar Sæther, Selbu Jff, 75, 22. Jim Rune Krogstad, Mostadmark, 75, 23. Hans Egil Fossen, Hommelvik, 75, 24. Terje Thoresen, Hommelvik, 75, 25. Bjørn Johan Skjerve, Floren, 75, 26. Børge Gederås, Hommelvik, 75, 27. Ketil Fagerli, Markabygda, 75, 28. Odd Rune Fuglem, Mostadmark, 74, 29. Roger Dullum, Floren, 72, 30. Ola Kyllo, Mostadmark, 72, 31. Odd Egil Sneisen, Mostadmark, 70, 32. Tina Venn, Mostadmark, 70, 33. Kjell Morten Renå, Meråker, 69, 34. Stig Morten Welve, Lånke, 68, 35. Mads Bjørnar Skei, Langstein, 67, 36. Torbjørn Stormoen, Aasen, 67, 37. Geir Håkon Hammer, Langstein, 65, 38. Hallgeir Winge, Hell Felt & Perk., 65, 39. John Eskild Juliussen, Floren, 63, 40. Jon Arne Hammer, Langstein, 63, 41. Hans Jørgen Skei, Langstein, 63, 42. Tore Haugan, Nidaros, 62, 43. Håkon Skjevik, Lånke, 62, 44. John Fosshode, Hommelvik, 62, 45. Per Terje Eidem, Mostadmark, 51, 46. Wenche Skei, Langstein, 50

Klasse Junior 

1. Håkon Beistad, Lånke, 90, 2. Magnus Malvik, Lånke, 86, 3. Ole Andreas Welve, Lånke, 80, 4. Jon Anders Welve, Lånke, 77, 5. Katrine Iversen, Aasen, 73, 6. Birger Skei Nygård, Langstein, 72, 7. Simen Amdal, Lånke, 71, 8. Tomas Renå, Mostadmark, 70, 9. Markus Tronstad, Lånke, 67, 10. Even Malvik, Mostadmark, 65, 11. Niklas Størseth, Tydal, 61

Klasse A-B 

1. Jim Are Dullum, Floren, 100, 2. Arnfinn Dullum, Floren, 96, 3. Marius Larsen, Floren, 96 


Les forrige sak:
Merethe Storødegård fra NHO Trøndelag ledet paneldebatten og reiselivsmøter denne dagen på Rica Hell Hotel.
Reiselivet i fokus

Flere aktører og tilretteleggere innen reiseliv møtte beslutningstakere i politikken til […]

Close