-12 °C Stjørdal, NO
13/12/2018

Skytterstevne i Lånkehallen

|| Fornøyde ungdomsskyttere fra lag 2: Bak fra v. Hanna Haabeth, Aasen og Selma Bentzen Friheim, Hegra. Knestående fra v.Kristian og Anders Valstad, Verdal Søndre.||

Aamodt vant kl 3-5 med 347, etterfulgt av Esten Skårild, Heim/Hemne  344 og Andrea Kirkevold, Røros 344.

Ungdomsklassene ble vunnet av: Andreas Råen, Skjelstadmark kl R med 340, Kai-Aleksander Kristiansen, Stjørdal kl ER med  348 og Edvard Sve, Stranda kl J med 346.

160 skyttere deltok. Stevnet er tydeligvis veldig populært, og arrangøren Lånke skytterlag måtte sette opp ekstralag begge dager. Meget gledelig var det at 59 ungdommer deltok.

Stordalens Jakob Trøan imponerer stort ved å være første års klasseskytter og vinne hovedskytingen i kl 4 med 245. Jakob ble nr 4 i mesterskapet kl 3-5.

Øvrige klassevinnere ble:

Kl 1 Ketil Tronstad, Lånke 339. Kl 2 Paal Nordland, Nidaros 343. Kl V55 Per Helge Langseth 341. Kl V65 Tore Reksterberg, Ørlendingen med utrolige 349 og V73 Ivar Stjern, Skogn 344.

Formann Svein Ola Granås  takker for deltagelsen, og ønsker hjertelig velkommen tilbake til Lånkehallen, og uoffisielt Landsdelskretsstevne 6, 7 og 8 feb.

RESULTATER

Åpent, Lånke SKL, 17-18.01.2014:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Andreas Raaen, Skjelstadmark 340, 2. Andre Raaen, Skjelstadmark 330, 3. Henrikke Leikvoll, Lånke 330

Eldre rekrutt: 1. Kai-Aleksander Kristiansen, Stjørdal 348, 2. Kristian Valstad, Verdal Søndre 347, 3. Vebjørn U. Leangen, Aasen 347, 4. Ragnhild Haugen, Stordalen 347

Junior: 1. Edvard Sve, Stranda 346, 2. Thomas Åsheim, Byneset 345, 3. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 343

V65: 1. Tore Reksterberg, Ørlendingen 349, 2. Bjørn Haugerud, Rennebu 346, 3. Jon O. Skei, Skogn 343

V73: 1. Ivar Stjern, Skogn 344, 2. John Megård, Byneset 339, 3. Oddvar Frengen, Byneset 335

Klasse 1: 1. Ketil Tronstad, Lånke 339, 2. Ingeborg Thyholt Bergehaug, Tydal 338, 3. Annette Negaard, Byneset 337

Klasse 2: 1. Paal Nordland, Nidaros 343, 2. Norolf Øverkil, Floren 341, 3. Emil Haugan, Mostadmark 336, 4. Trond Anfeldt Røstad, Ørlendingen 336

Klasse 3-5: 1. Edvin Aamot, Orkla 347, 2. Esten Skårild, Heim/Hemne 344, 3. Andrea Kirkevold, Røros 344, 4. Jakob Trøan, Stordalen 344, 5. Peder Bakken, Budal 344

V55: 1. Per Helge Langseth, Lånke 341, 2. Knut Bakken, Stjørdal 341, 3. Jon Holan, Lånke 340, 4. Gunnar Fornes, Hegra 340, 5. Sverre Kilen, Mosvik 340, 6. Svein Ola Granås, Lånke 340

Hovedskyting:

Klasse ASP: 1. Selma Bentzen Friheim, Hegra 215, 2. Fredrik Dybvadskog, Lånke 212, 3. Vegard Gulaker, Lånke 194, 3. Erlend Gulaker, Lånke 233, 5. Hanna Haabeth, Aasen 228, 6. Mads Henriksen, Malvik 227, 7. Andrine Leikvoll, Lånke 227, 8. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 240, 9. Niklas Sneisen, Malvik 230, 10. Martine Uthus Stokke, Selbu 229

Klasse R: 1. Andreas Raaen, Skjelstadmark 244, 2. Henrikke Leikvoll, Lånke 240, 3. Endre Friheim, Hegra 238, 4. Jan-Robert Kristiansen, Stjørdal 237, 5. Andre Raaen, Skjelstadmark 236, 6. Sebastian Silseth, Byneset 234, 7. Hågen Sesseng, Lånke 233, 8. Ole Herman Stene, Selbu 229, 9. Guro Elverum, Lånke 223, 10. Kristian Veisetaune, Lånke 219, 11. Even Skjei Helgesplass, Lånke 210

Klasse ER: 1. Vebjørn U. Leangen, Aasen 249, 2. Sewald Røst Klomsten, Byneset 249, 3. Anders Valstad, Verdal Søndre 249, 4. Kai-Aleksander Kristiansen, Stjørdal 248, 5. Ragnhild Haugen, Stordalen 248, 6. Kristian Valstad, Verdal Søndre 247, 7. Sindre Dahle, Malvik 247, 8. Viktor Fivelstad Brudeli, Orkla 245, 9. Johan Friheim, Hegra 243, 10. Randi Singsaas, Singsås 242, 11. Joakim Sneisen, Malvik 242, 12. Jørgen Elverum, Lånke 241, 13. Lasse Aas, Tydal 241, 14. Erik Skulbørstad, Lånke 240, 15. Esten Eggan, Lånke 240, 16. Kasper Stamnes Reinsborg, Selbu 239, 17. Kevin Nerdal, Trondhjems 238, 18. Snorre Lundemo, Selbu 236, 19. Stian Sørli, Lånke 221

Klasse J: 1. Edvard Sve, Stranda 246, 2. Thomas Åsheim, Byneset 245, 3. Vegar Forbord Grendal, Nidaros 244, 4. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 243, 5. Torfinn Ulvik Leangen, Aasen 243, 6. Hans Erling Øien, Byneset 241, 6. Kristian Bergehaug, Tydal 241, 8. Jørgen Uthus, Selbu 241, 9. Magnus Malvik, Lånke 240, 10. Daniel Bogen, Singsås 239, 11. Mats Hammerhaug, Lånke 239, 12. Katrine Uthus Stokke, Selbu 238, 13. Magnus Uthus, Selbu 237, 13. Andreas Midtsand, Malvik 237, 15. Jonathan Sjøtner, Stordalen 237, 16. Stian Sjøvold Mogård, Selbu 236, 17. Joakim Østby Trondsetås, Selbu 234, 18. Ingebrigt Stamnes Reinsborg, Selbu 231, 19. Bård Andre Flønes, Selbu 211

Klasse V65: 1. Tore Reksterberg, Ørlendingen 250, 2. Bjørn Haugerud, Rennebu 249, 3. Jon O. Skei, Skogn 246, 4. Rolf Dahle, Nidaros 240

Klasse V73: 1. Ivar Stjern, Skogn 246, 2. John Megård, Byneset 244, 3. Oddvar Frengen, Byneset 241, 4. Arvid Jullumstrø, Nidaros 236

Klasse 1: 1. Ketil Tronstad, Lånke 246, 2. Ingeborg Thyholt Bergehaug, Tydal 245, 3. Bjørn R Malvik, Lånke 243, 4. Annette Negaard, Byneset 243, 5. Tone Merete Haugan, Mostadmark 239, 6. Marie Langseth, Lånke 237, 7. Jarle Elverum, Lånke 235, 8. Oddvar Nerdal, Trondhjems 233, 9. Gunn Irene Hammerhaug, Lånke 228

Klasse 2: 1. Paal Nordland, Nidaros 243, 2. Norolf Øverkil, Floren 243, 3. Olav Følstad, Nidaros 240, 4. Emil Haugan, Mostadmark 240, 5. Einar Rønning, Floren 240, 6. Roald Strand, Malvik 239, 7. Trond Anfeldt Røstad, Ørlendingen 238, 8. Gisle Kjøsnes, Tydal 236, 9. Morten Volden, Byneset 235, 10. Even Midtflå, Flå (Uttrøndelag) 235, 11. Ola Valstad, Mære 234, 12. Odd Egil Sneisen, Mostadmark 233

Klasse 3: 1. Andrea Kirkevold, Røros 245, 2. Lene Munkeby, Aasen 240, 3. Geir Raaen, Skjelstadmark 238, 4. Einar Kolden, Stordalen 232, 5. Joar Øyan, Singsås 232, 6. Truls Buhagen, Hommelvik 229, 7. Inger Sætre, Stjørdal 229, 8. Kenneth Horpestad, Ørlendingen 228, 9. Janne Agnete Kristiansen, Stjørdal 228, 10. Adrian Santana Berg, Stordalen 227, 11. Katinka Støen, Ådal 227, 12. Robin Ekren, Lånke 223, 13. Odd Loar Vollan, Lånke 218, 14. Terje Buseth, Singsås 208

Klasse 4: 1. Jakob Trøan, Stordalen 245, 2. Johannes Opheim, Mære 244, 3. Ingrid Øyan, Singsås 244, 4. Erlend Aas, Mostadmark 243, 5. Torill Fosli Fuglem, Mostadmark 243, 6. Lars Emil Haugen, Stordalen 242, 7. Frode Foss, Bæverdalen 240, 7. Ståle Stamnes Reinsborg, Selbu 240, 9. Ola Edvart Haugen, Stordalen 240, 10. Ivar Friheim, Hegra 239, 11. Gunnar Arne Einang, Hegra 238, 12. Arnt Løve Furset, Batnfjord 238, 13. Nils Petter Sve, Stranda 237, 14. Rune Aas, Tydal 237, 15. Morten Island, Stjørdal 236, 16. Ellen Forseth, Malvik 235, 17. Jan Olav Bye, Lånke 231, 18. Ludvig Haugen, Stordalen 231, 19. Pål Rønningsgrind, Byneset 229, 20. Jørund Oskar Ertsås, Mære 229, 21. Lars Singsaas, Singsås 225

Klasse 5: 1. Edvin Aamot, Orkla 247, 2. Esten Skårild, Heim/Hemne 245, 3. Roger Størseth, Lånke 245, 4. Peder Bakken, Budal 245, 5. Kari Christiansen, Aasen 244, 6. Håkon Rognstad, Byneset 243, 7. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 243, 8. Erland Haugen, Røros 242, 9. Birger Meistad, Nidaros 241, 9. Carl Ove Glahus, Ørlendingen 241, 11. Bjørn Erik Hagen, Ådal 241, 12. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 240, 13. Anja Nordhøy Rønningsgrind, Byneset 239, 14. Anita Jære, Rennebu 239, 15. Håvard Valstad, Mære 238, 16. Håvard M. Ellefsen, Byneset 234, 17. Bård Haugros, Byneset 228

Klasse V55: 1. Per Helge Langseth, Lånke 246, 2. Gunnar Fornes, Hegra 244, 3. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 244, 4. Sverre Kilen, Mosvik 244, 5. Helge Elvebakk, Levanger og Frol 243, 6. Bjørn Trøite, Rennebu 243, 7. Svein Ola Granås, Lånke 243, 8. Knut Bakken, Stjørdal 243, 9. Bjarne By, Trondhjems 242, 9. Kjell Renå, Meråker 242, 11. Jon Holan, Lånke 241, 12. Erling Arve Brandtzæg, Tydal 241, 13. Karl Dahling, Stordalen 241, 14. Jon G Hofstad, Skjelstadmark 241, 15. Svein O. Østeraas, Hommelvik 241, 16. Harald Denstad, Stjørdal 240, 17. Bernt Røkke, Stordalen 239, 18. Per Kåre Løberg, Flå (Uttrøndelag) 235, 19. Kjell Lervik, Halsa (Nordmør) 230, 20. Roger Lindgren, Stordalen 230

Les forrige sak:
||
Skolegang med skihopp som fag

  Andre går på skole i Trondheim med tilbud som passer deres […]

Close